منوی دسته بندی
ارتباط با ما

Seneca College

معرفی Seneca College

 Seneca College یکی از کالج‌های چندپردیسه و دولتی کاناداست که در استان انتایو و در منطقه تورنتو بزرگ واقع شده است. پردیس اصلی کالج سنکا Seneca College در سال 1967 تاسیس شد و در همان سال نیز شروع به فعالیت کرد. Seneca College دارای پردیسهای نیونهام Newnham Campus، کینگ King Campus، مارکام Markham Campus، پیتربورو Peterborough Campus، یورک‌گیت Yorkgate Campus است.

رنکینگ   Seneca College

Seneca College دومین کالج بزرگ تأسیس شده توسط دولت کانادا می‌باشد. و در زمینه‌ ی قبولی دانش ‌آموزان و دانشجویان در دانشگاه‌ های برجسته‌ ی کانادایی رتبه ‌ی نخست را در انتاریو دارد. این کالج در بین تمام دانشگاه‌ ها و کالج‌ های کانادا در رتبه ‌ی ۶۹ قرار دارد.

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام و اخذ پذیرش Seneca College

مقطع IELTS TOFEL PTE هزینه بررسی پرونده
دوره‌های گواهینامه تحصیلی و حرفه‌ای (سرتیفیکیت)، طول دوره یک سال 6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد) 80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد) حداقل 58 90دلار
دوره‌های دیپلم، طول دوره دو سال 6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد) 80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد) حداقل 58 90دلار
دوره‌های دیپلم پیشرفته، طول دوره سه سال 6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد) 80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد) حداقل 58 90دلار
دوره‌های تحصیلات تکمیلی، طول دوره یک سال 6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد) 88(هراسکیل کمتر از 21 نباشد) حداقل 60 90دلار
دوره های کارشناسی (لیسانس) 6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد) 88(هراسکیل کمتر از 22 نباشد) حداقل 60 90دلار

 

دانشگاه سنکا

ددلاین Seneca College

پیش از اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی باید به ددلاین ترم تحصیلی توجه کرد؛ معمولا موسسات آموزشی این کشور برای متقاضیان تحصیل در کانادا یک بازه زمانی مشخص برای ثبت درخواست پذیرش تحصیلی تعیین می‌کنند. چرا که پروسه بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو و انجام مراحل پذیرش تحصیلی زمان‌بر است.

شهریه تحصیل در Seneca College

هزینه تحصیل در کانادا به مقطع و رشته تحصیلی بستگی دارد؛ میانگین شهریه سالانه Seneca College در بسیاری از رشته‌های تحصیلی حدود 15 هزار تا 20هزار دلار برآورد می‌شود. البته باید توجه داشت که برخی رشته‌ها شهریه‌ای بسیار بالاتر از این میزان دارند؛ برای مثال تحصیل در رشته فناوری هوانوردی بیش از 50 هزار دلار در سال هزینه دارد.

با توجه به دوره‌ها و برنامه تحصیلی و همچنین محل سکونتگاه و … هزینه‌های Seneca College متغیر است. متقاضیان باید برآوردی از هزینه‌های تحصیل، مسکن، بیمه درمانی، کتاب و لوازم، غذا و زندگی داشته باشند.

دانشگاه سنکا

دوره‌ها و رشته‌های ارائه‌شده در Seneca College

 Seneca College  برنامه های تحصیلی در مقاطع مختلف معادل دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برای علاقه‌مندان به مهاجرت تحصیلی در رشته های مختلف مانند فنی و مهندسی، آموزش زبان انگلیسی، علوم انسانی، کسب‌وکار و امور مالی، حسابداری، توریسم و جهانگردی، پرواز و ایمنی پرواز، رشته‌های هنری از قبیل تصویربرداری، انیمیشن و صدابرداری پذیرش صادر می‌کنند.

زندگی دانشجویی در Seneca College

درهای پردیس Seneca College هر ساله به سوی متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا باز است؛ شرایط مناسبی که این موسسه آموزشی برای پذیرش تحصیلی دانشجویان بین‌المللی در نظر گرفته، مورد توجه متقاضیان تحصیل در کانادا قرار گرفته است. شاید به همین دلیل است که سالانه بیش از 3 هزار و 500 دانشجو از سراسر جهان به خصوص چین، کره و روسیه جذب Seneca College می‌شوند.

خوابگاه  Seneca College

Seneca College  دارای خوابگاه داخل محوطه و خارج محوطه دانشگاه دارد که دانشجویان می توانند از آنها استفاده کنند.

مزایای تحصیل در Seneca College

  • Seneca College به عنوان بزرگ ‌ترین کالج تأسیس شده توسط دولت از اعتبار بالایی در کانادا و جهان برخوردار است.
  • بیش از ۶۰۰۰ دستگاه کامپیوتر برای استفاده‌ دانشجویان در این مرکز قرار دارد.
  • Seneca College در زمینه بازرگانی فعال‌ ترین کالج کانادایی است.
  • اساتید Seneca College از رهبران دولت، سفیران، کار‌آفرینان، مهندسین و طراحان برجسته کانادا می ‌باشند. این موضوع تأثیرات زیادی در آینده‌ شغلی و حرفه ‌ای شما خواهد داشت.
  • برنامه ‌های تحصیلی Seneca College بر اساس نیاز‌ های بازار کار جهان تنظیم شده و هر ساله به روز رسانی می‌ شود. به همین دلیل تمام آموزش ‌های این مرکز مطابق با استاندارد‌ های جهانی پیش می ‌رود.
  • Seneca College تنها کالج کانادایی است که نام آن در مراسم جوایز اسکار سال ۲۰۰۵ مطرح شد.
  • بیش از ۹۵ درصد از کارفرمایان کانادایی از عملکرد دانشجویان Seneca College در محیط کار رضایت کامل دارند.
دانشگاه سنکا
Mohajer-boom وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *