منوی دسته بندی
ارتباط با ما

درباره مهاجر بوم رها

درباره مهاجر بوم

مهاجر بوم رها یک شرکت ایرانی- کانادایی است که طبق قوانین کانادا و ایران به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات مهاجرتی تخصصی در زمینه ویزای تخصیلی و کاری فعالیت دارد.

 متخصصین این شرکت در اکثر مقاصد پرطرفدار مهاجرتی حضور داشته و با سطح بالایی از توانایی و دانش فنی آماده به ارائه خدمات می باشند.

ایدئولوژی مهاجر بوم

مهاجر بوم رها یک هدف واضح و مشخص دارد و همواره در همان مسیر به حرکت خود ادامه داده است. هدف مهاجر بوم رها کمک به افرادی است که قصد تحصیل و کار در کانادا دارند. 

درس، کار و مهاجرت سرشار از استرس و نگرانی و دغدغه است، مهاجر بوم رها برنامه ریزی دقیقی برای کم کردن این استرس ها داشته و این هدف را مدت هاست پیگیری کرده و سالیان سال دیگر هم ادامه خواهد داد. 

ما اعتقاد داریم با گسترس اطلاعات رایگان باید دست سودجویان و افرادی که به زندگی دیگران اهمیتی نمی دهند را کوتاه کنیم و همین طور با این کار رقابت سالم در بازار ایجاد کرده که باعث رشد تمامی شرکت های مهاجرتی شود که در نهایت به سود همگان خواهد بود.

تیم ویزا مهاجر بوم رها

ما اعتقاد داریم که تفکر و ایدئولوژی هر شرکت از مدیران آن شروع میشود. اگر مدیر یک شرکت تفکر درست داشته باشد، قطعا این ژن در همه تیم تزریق خواهد شد.

وب سایت مهاجر بوم

مرجع موثق برای اخبار مربوط به تحصیل و بورسیه و اطلاع رسانی موقعیت های شغلی بین المللی بوده و از این طریق این شرکت در راستای ارائه اطلاعات مفید در جهت تصمیم سازی آگاهانه گام بزرگی برداشته است. 

تمامی اطلاعات موجود در بخش فارسی این وب سایت منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ گونه اطلاع رسانی خارج از چهارچوب قوانین سازمان‌های مربوطه ندارد.

چرا مهاجر بوم؟

شرکت مهاجر بوم فقط و فقط به صورت تخصصی در رابطه با ویزای دانشجویی و کار فعالیت میکند، به همین علت در این زمینه و تکیه بر تجربیات اندوخته شده در سالیان متعدد، مهاجر بوم رها را قادر ساخته تا تمام خدمات مهاجرتی را برای مشتریان خود به نحو احسن و در سریعترین زمان ممکن انجام دهد و رضایت و اعتماد مشتریان عزیز در این سالها همواره پشتیبان ما بوده است. شرکت بعد از ورود مهاجران به کانادا برای اجاره منزل، ترنسفر میل، آشنایی با ایرانیان مقیم، همخانه یابی، گذراندن دوران قرنطینه و …. کمک میکند و مهاجران را رها نمیکند.