منوی دسته بندی
ارتباط با ما

Algonquin College

 

معرفی Algonquin College

در سال ۱۹۶۷ در کانادا تاسیس شد و به نام اولین ملل که در این منطقه زندگی می‌کردند، نامگذاری شد. این کالج مدارک کارشناسی و گواهینامه ها را در زمینه های مختلف و تخصص ارائه می‌دهد‌‌. Algonquin College دوره های کارآموزی را در طیف گسترده‌ای از زمینه ها از جمله: آشپزی، نجاری، آرایشگری و بسیاری دیگر ارائه می‌دهد.

 

رنکینگ   Algonquin College

بر اساس آخرین گزارش‌های موسسه آماری وبومتریک Algonquin College پس از Seneca College و در جایگاه 83 ملی کانادا قرار گرفته است.

دانگاه آلگون کویین

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام و اخذ پذیرش Algonquin College

اتاوا از شهرهای دو زبانه کاناداست؛ با اینکه شمار انگلیسی‌زبان‌ها در این شهر بیش از فرانسوی‌زبان‌هاست، اما زبان تدریس برخی موسسات آموزشی فرانسوی اعلام شده است. دریافت پذیرش تحصیلی از این کالج  نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی معتبر دارد؛

 

مقطعIELTSTOFELPTEهزینه بررسی پرونده
دوره‌های گواهینامه تحصیلی و حرفه‌ای (سرتیفیکیت)، طول دوره یک سال6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)حداقل 5890دلار
دوره‌های دیپلم، طول دوره دو سال6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)حداقل 5890دلار
دوره‌های دیپلم پیشرفته، طول دوره سه سال6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)حداقل 5890دلار
دوره‌های تحصیلات تکمیلی، طول دوره یک سال6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد)88(هراسکیل کمتر از 21 نباشد)حداقل 6090دلار
دوره های کارشناسی (لیسانس)6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد)88(هراسکیل کمتر از 22 نباشد)حداقل 6090دلار

اگر متقاضی مهاجرت تحصیلی نمره کافی در مدرک زبان انگلیسی ارائه ندهد، می‌تواند با دریافت پذیرش تحصیلی مشروط در Algonquin College به تحصیل بپردازد.

 البته در صورتی که متقاضی مهاجرت تحصیلی مدرک زبان انگلیسی نداشته باشد، می‌تواند با شرکت در آزمون تعیین‌سطح موقعیت خود را در دوره زبان مشخص کند.

 

ددلاین Algonquin College

پیش از اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی باید به ددلاین ترم تحصیلی توجه کرد؛ معمولا موسسات آموزشی این کشور برای متقاضیان تحصیل در کانادا یک بازه زمانی مشخص برای ثبت درخواست پذیرش تحصیلی تعیین می‌کنند.

 چرا که پروسه بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو و انجام مراحل پذیرش تحصیلی زمان‌بر است.

 

شهریه تحصیل در Algonquin College

به طور کلی شهریه دانشگاه های کانادا به رشته، مقطع و رنکینگ موسسه‌های آموزشی بستگی دارد. در Algonquin College کانادا هم بسته به دوره از 16 هزار تا 22 هزار دلار شهریه دارد. در کنار شهریه سالانه، هزینه‌های دیگری نیز وجود دارد که بسته به رشته و مقطع تحصیلی متقاوت است.

دانگاه آلگون کویین

دوره‌ها و رشته‌های ارائه‌شده در Algonquin College

 

در Algonquin College حدود 155 رشته مختص کالج برگزار می‌شود وبرنامه‌های تحصیلی 2 ساله، 3 ساله و 4 ساله در رشته‌های مختلف  مثل هنر و طراحی-کسب و کار-خدمات اجتماعی- مهندسی و معماری-علوم سلامت- رسانه و ارتباطات-مهارت های تخصصی-حمل و نقل- امنیت عمومی و مطالعات حقوقی- تورسیم و هتلداری-محیط زیست و علوم کاربردی- فناوری اطلاعات و برای مدارک تحصیلی متفاوت در Algonquin College برگزار می‌شود

 

 خوابگاه در Algonquin College

متقاضیان مهاجرت تحصیلی می‌توانند در پردیس‌های Algonquin College مستقر شوند و از زندگی در فضای دانشگاه بهره ببرند.

در این صورت امکاناتی نظیر باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی، سالن غذاخوری، کتابخانه و… در دسترس دانشجویان خواهد بود و از همه مهم‌تر از اتلاف هزینه و زمان در مسیر رفت‌وآمد به کلاس‌ها جلوگیری می‌شود.

 

مزایای Algonquin College

Algonquin College برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی و زندگی در پایتخت این کشور گزینه مناسبی است؛ چراکه همواره در میان 50 کالج تحقیقاتی برتر کانادا دیده شده است. 

حدود 90 درصد از فارغ‌التحصیلان این مجموعه آموزش عالی ظرف 6 ماه موفق به یافتن شغل مورد نظرشان شده‌اند و تقریبا تمامی دانشجویان تحصیل در Algonquin College را به همسالان خود پیشنهاد می‌دهند.