منوی دسته بندی
ارتباط با ما

Centennial College

معرفی Centennial College

Centennial College در شهر تورنتو واقع شده است،کالج دولتی هنرهای کاربردی و تکنولوژی سنتنیال قدیمی‌ترین کالج دولتی استان انتاریو است که در شهر تورنتو واقع شده و به Centennial College معروف است. Centennial College در سال 1966 تاسیس شد که بیش از 50 سال است که در زمینه آموزش حرفه‌ای در کشور کانادا مشغول به فعالیت است.

Centennial College دارای پنج پردیس است که در شهر بزرگ تورنتو قرار گرفته‌اند و هفت مدرسه مختلف آموزشی در این پردیس‌ها مستقر هستند. همچنین دوره‌ها و برنامه‌های یادگیری پاره وقت و از راه دور هم در Centennial ارائه می‌شود که به صورت آنلاین در دسترس هستند.

رنکینگ   Centennial College

بر اساس آخرین گزارش‌های موسسه آماری وبومتریک Centennial College در جایگاه 77 ملی کانادا قرار گرفته است.

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام و اخذ پذیرش Centennial College

مقطع

IELTS

TOFEL

PTE

هزینه بررسی پرونده

دوره‌های گواهینامه تحصیلی و حرفه‌ای (سرتیفیکیت)، طول دوره یک سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل 58

110 دلار

دوره‌های دیپلم، طول دوره دو سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل 58

110 دلار

دوره‌های دیپلم پیشرفته، طول دوره سه سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل 58

110 دلار

دوره‌های تحصیلات تکمیلی، طول دوره یک سال

6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد)

88(هراسکیل کمتر از 21 نباشد)

حداقل 60

110 دلار

دوره های کارشناسی (لیسانس)

6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد)

88(هراسکیل کمتر از 22 نباشد)

حداقل 60

110 دلار

ددلاین Centennial College

پیش از اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی باید به ددلاین ترم تحصیلی توجه کرد؛ ددلاین 1 فوریه می باشد.معمولا موسسات آموزشی این کشور برای متقاضیان تحصیل در کانادا یک بازه زمانی مشخص برای ثبت درخواست پذیرش تحصیلی تعیین می‌کنند. چرا که پروسه بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو و انجام مراحل پذیرش تحصیلی زمان‌بر است.

شهریه تحصیل در Centennial College

شهریه سالانه دوره‌های تحصیلی Centennial College به مقطع و نوع رشته بستگی دارد؛ به طور کلی شهریه سالانه برنامه‌های تحصیلی این کالج حدودا بین 15 هزار تا 28 هزار دلار برآورد می‌شود.

دوره‌ها و رشته‌های ارائه‌شده در Centennial College

علاقه مندان به تحصیل در دوره‌های آموزشی شغل محور و همچنین آماده شدن برای کار در کشور کانادا و یا کشورهای دیگر می‌توانند گزینه تحصیل در Centennial College را امتحان کنند و در یکی از دوره‌های آموزشی این کالج و در رشته مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شوند. این کالج دارای رشته های مختلف از قبیل ارتباطات، رسانه، هنرها و طراحی-جامعه و مطالعات بهداشتی-فناوری مهندسی و علوم کاربردی-مهمانداری، گردشگری و هنرهای آشپزی-حمل و نقل-تجارت است.

خوابگاه Centennial College

Centennial College گزینه اقامتی و خوابگاهی برای کمک به دانشجویان بین المللی و غیر بومی، اقامتگاه‌ها و خانه‌هایی را در بیرون از محیط کالج به دانشجویان معرفی می‌کند تا از آن‌ها استفاده کنند و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند.

مزایا Centennial College

تاکنون، ۱۶۵ هزار دانشجو از این مرکز فارغ‌التحصیل شده‌اند. دانشجویان Centennial College به دلیل مهارت‌هایی که در طول آموزش کسب می‌کنند معمولاً ظرف چند ماه بعد از اتمام تحصیل، سریع مشغول به کار می‌شوند.

طبق گزارش‌های اعلام‌شده، ۹۴% از شرکت‌ها از عملکرد کاری فارغ التحصیلین Centennial College رضایت کامل را داشتند. این گزارش باعث شده Centennial College ، عنوان بهترین کالج تورنتو را از آن خود کند.

Centennial College در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار در تاریخ به‌عنوان یکی از ۱۰ کالج برتر تحقیقاتی کانادا معرفی شد. از امکانات مهم تحقیقاتی این کالج کافی است به: مرکز تکنولوژی موبایل و مرکز نوع آوری هوافضا اشاره کنیم.