منوی دسته بندی
ارتباط با ما

Fanshawe College

معرفی Fanshawe College

کالج هنرهای کاربردی و فناوری فنشاو که در سال ۱۹۶۷ تأسیس گردیده یک کالج دولتی است که در جنوب غرب استان انتاریوی کانادا واقع‌شده است. پردیس اصلی Fanshawe College در شهر لندن است اما این کالج در مناطق مختلف کانادا ازجمله شهرهای سیمکو (Simcoe)، سنت توماس و ووداستوک (Woodstock) نیز پردیس دارد.

Fanshawe College با  ارایه بیش از ۲۰۰ رشته آکادمیک در دوره‌های دیپلم، کارشناسی، graduate certificate و فراهم نمودن فرصت‌های یادگیری تجربی جهت پاسخ به نیازهای بازار کار موجب جذب شمار زیادی از دانشجویان شده است. هرساله قریب ۴۰٬۰۰۰ دانشجو در این کالج ثبت‌نام می‌کنند. Fanshawe College با بیش از ۲۱٬۰۰۰ دانشجوی تمام‌وقت ازجمله ۵٬۰۰۰ دانشجوی بین‌المللی از بیش از ۷۰ کشور دنیا و ۲۲٬۰۰۰ دانشجوی پاره‌وقت یکی از بزرگ‌ترین کالج‌های شناخته‌شده در کانادا است.

رنکینگ   Fanshawe College

بر اساس آخرین گزارش‌های موسسه آماری وبومتریک Fanshawe College در جایگاه103  ملی کانادا قرار گرفته است.

Fanshawe College

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام و اخذ پذیرش Fanshawe College 

مقطع

IELTS

TOFEL

PTE

هزینه بررسی پرونده

دوره‌های گواهینامه تحصیلی و حرفه‌ای (سرتیفیکیت)، طول دوره یک سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

79(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل 53

100دلار

دوره‌های دیپلم، طول دوره دو سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

79(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل53

100دلار

دوره‌های دیپلم پیشرفته، طول دوره سه سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

79(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل 53

100دلار

دوره‌های تحصیلات تکمیلی، طول دوره یک سال

6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد)

88(هراسکیل کمتر از 21 نباشد)

حداقل 59

100دلار

دوره های کارشناسی (لیسانس)

6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد)

88(هراسکیل کمتر از 21 نباشد)

حداقل 59

100دلار

 

 

ددلاین Fanshawe College

پیش از اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی باید به ددلاین ترم تحصیلی توجه کرد؛ ددلاین 1 فوریه می باشد.معمولا موسسات آموزشی این کشور برای متقاضیان تحصیل در کانادا یک بازه زمانی مشخص برای ثبت درخواست پذیرش تحصیلی تعیین می‌کنند. چرا که پروسه بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو و انجام مراحل پذیرش تحصیلی زمان‌بر است.

Fanshawe College

شهریه تحصیل در Fanshawe College

به طور کلی شهریه دانشگاه های کانادا به رشته، مقطع و رنکینگ موسسه‌های آموزشی بستگی دارد. در Fanshawe College کانادا هم بسته به دوره از 10 هزار تا 15 هزار دلار شهریه دارد. در کنار شهریه سالانه، هزینه‌های دیگری نیز وجود دارد که بسته به رشته و مقطع تحصیلی متقاوت است.

دوره‌ها و رشته‌های ارائه‌شده در Fanshawe College

رشته های ارائه شده در Fanshawe College عبارتند از: کشاورزی و محیط زیست، کسب و کار، فاینانس و مدیریت، هتلداری و صنعت توریسم، نرژی، محیط زیست و منابع طبیعی، دادگستری و خدمات امنیتی، رسانه، هنر و فرهنگ، کامپیوتر و ارتباطات دور برد، خدمات اجتماعی و آموزشی، فناوری و مهندسی، علوم سلامت و تغذیه، مهارت های تخصصی و فنی، حمل و نقل و توزیع

 خوابگاه در Fanshawe College

دانشجویان با اقامت در این خوابگاه‌ها می‌توانند از خدمات آموزشی فضای پردیس مانند کتابخانه، سالن‌های ورزشی، و کلوب‌های دانشجو بهره‌مند شوند.

مزایای Fanshawe College

  Fanshawe college با به کار گیری روش نوین آموزشی یعنی التقاط آموزش و شیوه های استخدام، دانشجویان را برای ورود به بازار کار و استخدام آماده می کند. مرکز تحقیقاتی و پژوهشی Fanshawe college ارتباط دانشجویان و کارفرمایان صنایع و شرکت ها را فراهم می کند و بدین صورت دانشجویان از نزدیک با مسائل و مشکلات واقعی در دنیای کار روبه رو می شوند و در حل این مشکلات راه کارهای سودمندی ارائه می دهند.

 

Fanshawe college  که عضو کانون آموزش بین المللی کانادا می باشد برای دانشجویان فرصت های پیشرفت زیادی فراهم می کند از جمله دانشجویان می توانند در برنامه های تبادل دانشجو در بین کشورهای اسکاندیناوی، آمریکای جنوبی و کشورهای اروپایی شرکت کنند. همچنین از بورسیه تحصیلی و برنامه های انتقال دانشجو در بین دانشگاه های کانادا و بیش از ۵۰۰ دانشگاه جهان بهره مند شوند.