منوی دسته بندی
ارتباط با ما

George Brown College

 

معرفی George Brown College

کالج George Brown  در 21 مه سال 1965 به دستور وزیر آموزش و پرورش در مرکز شهر تورنتو استان انتاریو کانادا ساخته شد. این دانشگاه در اولین بازگشایی خود، پذیرای 2000 دانشجو بود. نام جورج براون برگرفته از یک سیاستمدار کانادایی، اسکاتلندی بود که نقش پررنگی در شکل‌گیری کانادا داشت. این شخص معتقد به آموزش عمومی بود.

از ابتدا شکل‌گیری این کالج برنامه‌های متنوع آموزشی در این موسسه به دانشجویان ارائه می‌شد. از هنرهای آشپزی و آموزش خدمات دندانپزشکی گرفته تا حتی نحوه ساخت ساعت و یا مشاغل دریایی در این کالج به دانشجویان آموزش داده می‌شد.

George Brown College که یک موسسه هنرهای کاربردی و فناوری است، تا به امروز 30000 فارق‌التحصیل داشته است. این کالج با مدیریت جدید خود یعنی شخص ساندود از سال 2004 به بعد کیفیت دوچندانی پیدا کرده است.

رنکینگ   George Brown College

 

بر اساس آخرین گزارش‌های موسسه آماری وبومتریک George Brown College در جایگاه 80 ملی کانادا قرار گرفته است.

 

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام و اخذ پذیرش George Brown College

مقطع

IELTS

TOFEL

PTE

هزینه بررسی پرونده

دوره‌های گواهینامه تحصیلی و حرفه‌ای (سرتیفیکیت)، طول دوره یک سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل 54

95دلار

دوره‌های دیپلم، طول دوره دو سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل 54

95دلار

دوره‌های دیپلم پیشرفته، طول دوره سه سال

6(هراسکیل کمتر از 5.5نباشد)

80(هراسکیل کمتر از 20 نباشد)

حداقل 54

95دلار

دوره‌های تحصیلات تکمیلی، طول دوره یک سال

6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد)

88(هراسکیل کمتر از 21 نباشد)

حداقل 60

95دلار

دوره های کارشناسی (لیسانس)

6.5(هراسکیل کمتر از 6نباشد)

88(هراسکیل کمتر از 22 نباشد)

حداقل 60

95دلار

 

ددلاین George Brown College

پیش از اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی باید به ددلاین ترم تحصیلی توجه کرد؛ معمولا موسسات آموزشی این کشور برای متقاضیان تحصیل در کانادا یک بازه زمانی مشخص برای ثبت درخواست پذیرش تحصیلی تعیین می‌کنند. چرا که پروسه بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو و انجام مراحل پذیرش تحصیلی زمان‌بر است.

شهریه تحصیل در George Brown College

هزینه تحصیل در کانادا به مقطع و رشته تحصیلی بستگی دارد؛ میانگین شهریه سالانه George Brown College در بسیاری از رشته‌های تحصیلی حدود 15 هزار تا 20هزار دلار برآورد می‌شود. 

دوره‌ها و رشته‌های ارائه‌شده در George Brown College

در این دانشگاه انبوهی از رشته‌های مختلف ارائه می شود که می‌توانید با توجه به علاقه، استعداد، و درجه و توانایی یکی از آن‌ها را انتخاب و به ادامه تحصیل مشغول شوید. از جمله این رشته‌های تحصیلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بخش هنر و طراحی، مطالعات بازرگانی و حقوق، ارتباطات و زبان ها، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مهمان‌نوازی و هنرهای آشپزی، علوم و هنرهای لیبرال، آرایش و زیبایی شناسی

خوابگاه   George Brown College

George Brown College دارای یک اقامتگاه دانشجویی به نام جورج است که مجوز اقامت به بیش از 500 دانشجو را در سوئیت‌های 2 اتاقه کاملاً مبله می‌دهد. این سوئیت‌ها کلیه امکانات رفاهی از جمله آشپزخانه، حمام، اینترنت، تلویزیون کابلی و تلفن را در خود جای داده‌اند

البته دانشجویانی که موفق به گرفتن مجوز اقامت در خوابگاه جورج نشده‌اند، بدون نگرانی می‌توانند با کمک دفتر اقامت George Brown College تورنتو برای گزینه‌های خارج از پردیس کالج اقدام کنند و در شهر زیبا و بزرگ تورنتو یک زندگی دانشجویی جذاب را تجربه کنند.

 

مزایای تحصیل در George Brown College

  1. تحصیل در شهر تورنتو
  2. در شهر تورنتو شما فرصت ‌های زیادی برای دسترسی به کارفرمایان آموزش ‌های میدانی خواهید داشت. همچنین شانس شما برای استخدام کاری بیشتر خواهد بود با:
  3. تجربه ‌ی محیط کاری واقعی در George Brown College
  4. ارتباط George Brown College با جهان صنعت
  5. فعالیت اساتید مجرب در George Brown College
  6. تحقیقات گسترده
  7. افزایش مهارت کارآفرینی